A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: imagejpeg(): gd-jpeg: JPEG library reports unrecoverable error:

Filename: helpers/my_captcha_helper.php

Line Number: 246

شورای اسلامی شهر آران و بیدگل - نمایش اخبار - حجاب نیازمند برنامه فرهنگی وسیع است

بازدید کل: 143893

بازدید امروز: 24

بازدید دیروز: 76

حجاب نیازمند برنامه فرهنگی وسیع است

امام جمعه موقت آران و بیدگل گفت: حل مشکل بدحجابی در جامعه امروز ما نیاز به کارهای فرهنگی دارد و در این رابطه باید حوزه های علمیه، دانشگاه ها و مسئولان دست به دست هم داده و با کارهای فرهنگی به نهادینه کردن فرهنگ حجاب در جامعه اسلامی کمک کنند.
حجت الاسلام علی ناصریان در خطبه های نمازجمعه این هفته آران و بیدگل اظهار داشت: مشکل بد حجابی که در بعضی از شهرهای کشور وجود دارد را نمی توان با زور و تهدید از بین برد.
 
حل مشکل بدحجابی نیاز به کارهای فرهنگی دارد
 
وی افزود: در زمانی که عده ای از سران خاورمیانه از جمله آتاتورک در ترکیه، رضا شاه در ایران و امان الله خان در افغانستان تصمیم گرفتند اصلاحاتی در خاورمیانه از جمله کشف حجاب را اجرا کنند و در این راه فشارهای زیادی به مردم آوردند، شاه نتوانست در ایران کار را اجرایی کند که این نشان از نهادینه شدن فرهنگ حجاب در بین مردم بود.
وی بیان کرد: همانطور که در هیچ‌ جای دنیا نمی توان با زور حجاب را از سر مردم برداشت به همان شکل هم نمی توان با زور و شمشیر حجاب را روی سر مردم گذاشت.
ناصریان در بخش دیگری از سخنان خود ضمن گرامیداشت 19 دی سالروز قیام خونین مردم قم علیه رژیم منحوس پهلوی گفت: در این روز عده ای بخاطر توهینی که به امام راحل در روزنامه شده بود به خیابان ها ریختند که شهدای زیادی فدا کردند.
وی ادامه داد: در راه انقلاب اسلامی در کشور خون های زیادی ریخته شده است تا کشور از دست نا اهلان و دزدان بیت المال گرفته شود و علم و فرهنگ توسعه و کشور ما سربلند باشد.

تاریخ ارسال: 1395/10/18
تعداد بازدید: 494

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: imagejpeg(): gd-jpeg: JPEG library reports unrecoverable error:

Filename: helpers/my_captcha_helper.php

Line Number: 246

ارسال نظر