A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: imagejpeg(): gd-jpeg: JPEG library reports unrecoverable error:

Filename: helpers/my_captcha_helper.php

Line Number: 246

شورای اسلامی شهر آران و بیدگل - نمایش اخبار - شهردارازدوهدف عمده می گوید:

بازدید کل: 144692

بازدید امروز: 119

بازدید دیروز: 222

شهردارازدوهدف عمده می گوید:

از بدو ورود به پست شهردار ، دو هدف عمده وپایدار را که از اصلی ترین ارکان اعتماد سازی بین مردم و شهرداری است به شکل جدی هدف گذاری ، برنامه ریزی وبه دنبال اجرایی کردن آن بودیم.
در برنامه ی نخست که زمینه ساز مشارکت فراگیر تر مردم در توسعه و آبادانی شهر می شود به دنبال کسب اعتماد مردم به ساختار شهرداری بودیم که در این جهت به سمت سالم سازی ، شفاف سازی و روان سازی تشکیلات و ساختار سوق داده ایم.
مهندس حسن ستاری شهردار آران و بیدگل با بیان مطالب مذکور در خصوص محورهای اجرایی گام اول برنامه هایش گفت:
ایجاد کمیته ی توافقات ، ایجاد کمیته ی تخصیص اعتبارات کمیته ساماندهی امور اداری ، کمیته فرهنگی اجتماعی و کمیته های فنی ، فضای سبز و فناوری اطلاعات ، همگی در راستای کارشناسی شدن مسائل پیش روی شهرداری و مردم وبرای نخستین بار تشکیل شد.
شهردار آران و بیدگل در تشریح برنامه ی دوم خویش که بردن شهرداری به سمت درآمدهای پایدار است افزود؛ یکی از عمده ترین مشکل شهرداری در تمامی ادوار فروش زمین بوده که با عنایت به محدودیت های فروش زمین این مسیر حصول درآمدی در دراز مدت ناممکن است.
مهندس ستاری اضافه کرد که در ده سال گذشته بطور متوسط 40 درصد از کل دآمد شهرداری از فروش زمین بوده است که این میزان برای نخستین بار در نیمه دوم سال 92 ، میزان درآمد از فروش زمین به 15 درصد از کل درآمد های شهرداری تقلیل یافته است.
شهردار آران و بیدگل ضمن اشاره به افزایش بیش از دو برابری بوجه و رسیدن به سقف 26/000/000/000 میلیارد تومان جهت سال 1393 ، خاطر نشان کردند: در راه وصول درآمد های پایدار نخستین بار تدوین بهای خدمات را در قالب دفترچه ای مدون آغاز و مصوب نمودیم.
شهردارآران و بیدگل به شرایط بحرانی شهرداری در ماههای گذشته اشاره ودر تشریح آن افزود:
بدهی های عمرانی و جاری ما را با مشکلات عدیده ای مواجه کرده بود ، چک های شهرداری در اقدامی در دست مردم قرار گرفته بود و نسبت بدهی ها به کل بودجه ی سالیانه افزایش محسوسی یافته بود و ما را عملا در یک بحران تمام عیار قرار داده بود.
به فضل پروردگار و تلاش عزیزان در شهرداری ، ثبات حاصل شد تا انشا ا.. از این پس شاهد رشد روز افزون فعالیت های شهرداری در ابعاد عمرانی ، فضای سبز وخدمات شهر باشیم و تفکر شهر ی زیبا و پویا را عملیاتی نمائیم.
در بعد نیروی انسانی نه تنها افزایش نیرو نداشتیم بلکه رویه جذب نیرو را هم با سیستم رقابتی و آزمون ، برای نخستین بار نهادینه ساختیم. شهردار با بیان این مطلب به عدد تملک ها نیز اشاره داشتند:عدد تملک در دو ناحیه رشد قابل توجهی داشته است ضمن اینکه تملک ها را از پراکندگی خارج و متمرکز نموده ایم.
شهردار آران و بیدگل در قسمت پایانی صحبت هایش ضمن ستایش صبر و حوصله مردم  شریف آران و بیدگل از اقدامات انجام شده در این مدت نیز خبر داد و گفت: نور پردازی فضای سبز ، سنگفرش نمودن رفوژ بلوار ها به عنایت به بحران آب ، توجه ویژه به حوزه ی مبلمان شهری انتخاب مشاور جهت طراحی میدان محمد رسول ا... در دستور کار قرار دارد که در آینده ای نزدیک شاهد زیبایی محسوسی در شهر باشیم.

تاریخ ارسال: 1393/5/18
تعداد بازدید: 1490

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: imagejpeg(): gd-jpeg: JPEG library reports unrecoverable error:

Filename: helpers/my_captcha_helper.php

Line Number: 246

ارسال نظر