A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: imagejpeg(): gd-jpeg: JPEG library reports unrecoverable error:

Filename: helpers/my_captcha_helper.php

Line Number: 246

شورای اسلامی شهر آران و بیدگل - نمایش اخبار - همایش افق های پیشرفت شهرستان آران وبیدگل

بازدید کل: 143892

بازدید امروز: 23

بازدید دیروز: 76

همایش افق های پیشرفت  شهرستان آران وبیدگل

همایش افق‌های نوین پیشرفت آران و بیدگل صبح امروزبرگزار شد.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در این همایش تصریح کرد: با توجه به تعطیلات تاسوعا و عاشورا و مراجعت عمده‌ی آران و بیدگلی‌هایی که در تهران و سایر شهرهای کشور مشغول خدمت هستند، این زمان برای برگزاری همایش در نظر گرفته شد.

سید جواد ساداتی نژاد رفع مشکل اشتغال فارغ التحصیلان، تولید ثروت متناسب با هویت دینی و پیشرفت همه جانبه را به عنوان اهداف این همایش نام برد و خاطرنشان کرد: پیشرفت فردی و دستوری نیست و باید با ظرفیت نخبگان منطقه به دست آید.

در ادامه منطقه‌ی آران و بیدگل را صاحب ظرفیت‌های بسیاری برای پیشرفت دانست و اظهار کرد: ثروت‌های طبیعی و نیروی انسانی توانمندی که در سراسر کشور مشغول خدمت هستند، نشان می‌دهد شهرستان باید پیشرفت بسیار قابل توجهی داشته باشد.

وی توسعه شهرستان را در گرو تدوین برنامه‌ای مدون عنوان کرد و گفت: برنامه ریزی موجب تصمیم گیری مطلوب و همه جانبه برای استفاده‌ی درست از ظرفیت‌ها خواهد شد.

ساداتی نژاد وحدت و انسجام را به عنوان یکی از لوازم پیشرفت ذکر کرد و افزود: تلاش ما در برگزاری چنین جلساتی استفاده از نظرات و تخصص‌های نخبگان است.

وی با بیان این که همایش بعدی افق‌های نوین پیشرفت در آران و بیدگل نوروز ۹۶ برگزار خواهد شد اضافه کرد: خلاقیت در فرش ماشینی، رشد کسب و کارهای خرد، استفاده از ظرفیت گردشگری، حفظ هویت دینی به عنوان سرمایه‌ی اجتماعی منطقه، توجه به کشاورزی با وجود بحران آب و تقویت اقتصاد دانش بنیان از جمله رویکردهای مورد نظر برای آینده‌ی آران و بیدگل است که در آینده باید بیشتر به آن پرداخته شود.

تاریخ ارسال: 1395/7/26
تعداد بازدید: 417

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: imagejpeg(): gd-jpeg: JPEG library reports unrecoverable error:

Filename: helpers/my_captcha_helper.php

Line Number: 246

ارسال نظر