A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: imagejpeg(): gd-jpeg: JPEG library reports unrecoverable error:

Filename: helpers/my_captcha_helper.php

Line Number: 246

شورای اسلامی شهر آران و بیدگل - نمایش اخبار - کنوانسیون جهانی

بازدید کل: 143893

بازدید امروز: 24

بازدید دیروز: 76

کنوانسیون جهانی

جلسه هیات مدیره کانون انجمن های صنفی راهنمایان گردشگری سراسر کشور با جناب آقای ستاری(شهردار آران و بیدگل) و  شورای شهر آران و بیدگل در رابطه با کنوانسیون جهانی انجام شد .

 

آرش نورآقایی رییس انجمن راهنمایان گردشگری ایران عنوان کرد:

کنوانسیون جهانی راهنمایان گردشگری در بهمن‌ماه سال جاری به مدت ۱۲ روز در ایران برگزار می شود.

وی در ادامه به گردهمایی روسای ۲۲ کانون راهنمایان گردشگری کشور در کاشان که به مدت دو روز برگزار شد، اشاره کرد و گفت: این گردهمایی هر چند وقت یکبار  به منظور بررسی فعالیت‌ها و ارزیابی و هماهنگی در اهداف تعیین شده در زمینه گردشگری برگزار می‌شود .

رئیس هیئت مدیره انجمن‌های صنفی راهنمایان گردشگری کشور به عضویت ۳۵۰ راهنمای گردشگر از ۷۰ کشور جهان در کنوانسیون جهانی راهنمایان گردشگری اشاره و ادامه داد: پیش بینی ما این است که حداقل ۶۰ کشور عضو کنوانسیون جهانی راهنمایان گردشگری در ایران حضور پیدا کنند.

وی با بیان این که این نخستین بار است که ایران میزبان کنوانسیون جهانی راهنمایان گردشگری است، افزود: کنواسیون جهانی راهنمایان گردشگری زیر نظر فدراسیون جهانی راهنمایان گردشگری هر 2 سال یک بار در یک کشور برگزار می شود.
رئیس کانون صنفی راهنمایان گردشگری کشور تاکید کرد: برای رسیدن به این هدف، با راه اندازی کمپینگ مجازی کوشیده ایم ایران را به دنیا معرفی و به این ترتیب راهنمایان دیگر کشورها را به حضور در ایران دعوت کنیم. 
نورآقایی با توجه به این رویداد بین المللی فرهنگی در کشور از جهانیان دعوت کرد با سفر به ایران از نزدیک با سرزمین تاریخی و آداب و سنن مردم این کشور آشنا شوند.
وی از اعزام راهنمایان گردشگری جهان به مراکز استان ها در زمان برگزاری کنواسیون جهانی راهنمایان گردشگری در تهران خبر داد و تصریح کرد: اگر مسئولان محلی امکانات لازم را فراهم کنند، راهنمایان در شهرستان ها نیز حضور خواهند یافت.

تاریخ ارسال: 1395/7/26
تعداد بازدید: 665

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: imagejpeg(): gd-jpeg: JPEG library reports unrecoverable error:

Filename: helpers/my_captcha_helper.php

Line Number: 246

ارسال نظر