A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: imagejpeg(): gd-jpeg: JPEG library reports unrecoverable error:

Filename: helpers/my_captcha_helper.php

Line Number: 246

شورای اسلامی شهر آران و بیدگل - نمایش اخبار - افتتاح خانه امید گامی درجهت نشاط وشادابی بازنشستگان

بازدید کل: 144691

بازدید امروز: 118

بازدید دیروز: 222

افتتاح خانه امید گامی درجهت نشاط وشادابی بازنشستگان

جناب اقای عباسعلی دهقانی نایب رییس شورای اسلامی شهر اران وبیدگل اعلام کرد افتتاح خانه امید گامی اساسی درجهت ایجاد روحیه نشاط وشادمانی درخانواده ارزشمند بازنشستگان است وتاکیدکرد ضمن تشکر اززحمات نماینده سابق مردم شهرستان های کاشان وآران و بیدگل جناب آقای تیمسار منصوری ،زحمات شورای اسلامی شهر وشهرداری هم به لطف الهی ، توانست دراین راستا به ثمربنشیند .

 

خانه امید آران و بیدگل با زیربنای 550 متر مربع در یک طبقه طی 9 ماه گذشته در محل پارک شهید سلمانی  آرانی احداث شده است.
عباس غیرتی رییس کانونبازنشستگان شهرستان اران وبیدگل  با اشاره به این که زمین این مجموعه از طرف شهرداری آران و بیدگل واگذار شده است افزود: برای احداث این خانه بیش از شش میلیارد ریال از محل اعتبارات صندوق بازنشستگی کشوری هزینه شده است.
وی با اشاره به این که ساخت چنین مکان هایی می تواند تاثیر زیادی در ایجاد روحیه مثبت برای بازنشستگان داشته باشد، گفت: آران و بیدگل تنها شهرستان در استان اصفهان است که با جمعیت بازنشسته کمتر از پنج هزار نفر در آن خانه امید بنا شده است.
وی افزود: همکاری و پیگیری های نماینده قبلی شهرستان در مجلس شورای اسلامی، شورای شهر و بازنشستگان آران و بیدگل باعث احداث و بهره برداری از چنین مجموعه با ارزشی در این شهرستان شد.


غیرتی خاطر نشان کرد: خانه امید آران و بیدگل شامل بخش های مختلف ورزشی، اداری، کتابخانه، نمازخانه و سالن اجتماعات، کافی شاپ و سالن چند منظوره است.

تاریخ ارسال: 1395/7/8
تعداد بازدید: 597

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: imagejpeg(): gd-jpeg: JPEG library reports unrecoverable error:

Filename: helpers/my_captcha_helper.php

Line Number: 246

ارسال نظر