A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: imagejpeg(): gd-jpeg: JPEG library reports unrecoverable error:

Filename: helpers/my_captcha_helper.php

Line Number: 246

شورای اسلامی شهر آران و بیدگل - نمایش اخبار - هنوزشهرستان آران وبیدگل فرماندارندارد...

بازدید کل: 144684

بازدید امروز: 111

بازدید دیروز: 222

حجت‌الاسلام سید محمد موسوی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه در مصلای شهید بهشتی آران و بیدگل اظهار کرد: گرچه با تلاش‌های مشئولان شهرستان و فهم و صبر مردم این منطقه و همکاری آنان مشکلات رفع می‌شود اما انجام برخی امور تنها توسط نماینده عالی دولت ممکن است.
 

وی افزود: گرچه در استان اصفهان مشکلات فرهنگی، سیاسی و امنیتی وجود داشته و این استان پهناور بوده و رسیدگی به این وسعت امری سخت است، اما باید در خصوص انتخاب فرماندار آران و بیدگل نیز تصمیمی اتخاذ شود.

خطیب جمعه شهر آران و بیدگل بیان کرد: شهرستان آران و بیدگل نیازمند یک فرماندار با اخلاص بوده تا با مدیریت جهادی به عنوان ابزار پیشبرد مقاصد نظام و در واقع شناسنامه دهه پیشرفت و عدالت، فعالیت کند.

وی تصریح کرد: تجربه نشان داده شهرستان‌هایی که فاصله بیشتری با مرکزاستان‌ها دارند، از توسعه کمتری بهره می‌برند که وجود استان‌های تازه تاسیس راه حلی برای این مشکل است.

حجت‌الاسلام موسوی گفت: گرچه ایجاد یک استان جدید دارای هزینه‌های زیادی برای دولت بوده و اتصال بخشی از یک استان به استان دیگر نیز تبعاتی در پی دارد اما می‌تواند راهی برای توزیع عادلانه خدمات و امکانات باشد.

وی افزود: این مبحث باید توسط دولت و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی مورد بحث و لایحه قرار گرفته و با محوریت منافع ملی در راستای خدمت بیشتر و بهتر به مردم برنامه‌ریزی شود.

تاریخ ارسال: 1393/3/31
تعداد بازدید: 1530

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: imagejpeg(): gd-jpeg: JPEG library reports unrecoverable error:

Filename: helpers/my_captcha_helper.php

Line Number: 246

ارسال نظر