A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: imagejpeg(): gd-jpeg: JPEG library reports unrecoverable error:

Filename: helpers/my_captcha_helper.php

Line Number: 246

شورای اسلامی شهر آران و بیدگل - نمایش اخبار - پیام امام جمعه محترم به مناسبت عیدسعیدفطر

بازدید کل: 144000

بازدید امروز: 68

بازدید دیروز: 63

پیام امام جمعه محترم به مناسبت عیدسعیدفطر

متن پیام آیت الله سیدمحمدموسوی امام جمعه شهرستان آران وبیدگل  به مناسبت فرارسیدن عیدسعید فطر بدین شرح است :

بسم الله الرحمن الرحیم

انما هوعید لمن قبل الله صیامه و شكر قیامه، وكل ‏یوم لا یعصى الله فیه فهو عید؛

امروزتنها عید كسانى است كه روزه آنها درپیشگاه ‏خدا پذیرفته شود، و عبادت‏هاى شبانه آنها مورد پذیرش خداوند شده باشد، و هر روزى ‏كه گناه نكنى روزعید تو است. حضرت علی (ع)

 

ماه رمضان ماه نزول کتاب هدایت ،قرآن ،ماه بشارت الهی و ماه گشایش درهای لطف ورحمت ومغفرت است که درمیعادگاه فطر به پایان می رسد.

اکنون یک ماه از تطهیر جان ودرخشش نورایمان در دلهای آسمانی می گذرد امیداست که توانسته باشیم از ذلال چشمه انوار الهی در رمضان دل وجان را بشوییم ولایق خیر ونیکی اش گردیم.

عیدفطر روز تولد دوباره انسان وفصل تازه شکفتن ایمان در روح وجان های پاک وبیدار است.عیدفطر عیدفطرتهای روشنی است که پس از گذشت یک ماه روزه داری در نخستین روز ماه شوال اجر پاداش خودرا تنها باقرب الهی جستجو میکنند. عید فطر روزی است که انسان به فطرت پاک خود برمی گردد وبه شکرانه این نعمت بزرگ و بی کران به حمدوستایش باری تعالی پرداخته وزنگار گناه را از آئینه روشن قلب وجان می زداید.

با آرزوی قبولی طاعات وعبادات در آستانه حلول ماه شوال ، فرارسیدن عید سعیدفطر ،عیدفضیلت ورستگاری را به تمامی مسلمین بویژه شما مومنین خداجوی که صیام هر روز را به امید لحظات ملکوتی افطار وهرشامگاه رابه شوق سیراب شدن ازفیض سحرگاه به پایان رسانده اید تبریک وتهنیت عرض نموده وخداوند سبحان را حمد وسپاس می گویم که توفیق عبادت در ماه مبارک رمضان را بار دیگر در تقدیرمان قرار داد تا با روزه داری در این ماه تهذیب وتزکیه نفس باردیگر با استعانت از حضرت دوست به آرامش روحانی دست یابیم .

امیداست نیازها ونجواهای خالصانه مهمانان حضرت دوست که در کوچه های سبز کلمات وحی فیوضات قدر را دریافته اند باعنایت ویژه حضرت ولی عصر (عج) به هدف اجابت واستجابت برساند وازخداوند سبحان رستگاری وعزت وکرامت همگان را مسئلت دارم.

والسلام علیکم

 

30 رمضان 1435

 

سیدمحمد موسوی

امام جمعه آران وبیدگل

تاریخ ارسال: 1393/5/7
تعداد بازدید: 1219

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: imagejpeg(): gd-jpeg: JPEG library reports unrecoverable error:

Filename: helpers/my_captcha_helper.php

Line Number: 246

ارسال نظر