A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: imagejpeg(): gd-jpeg: JPEG library reports unrecoverable error:

Filename: helpers/my_captcha_helper.php

Line Number: 246

شورای اسلامی شهر آران و بیدگل - نمایش اخبار - دکتر عباسعلی منصوری وشایعات

بازدید کل: 143893

بازدید امروز: 24

بازدید دیروز: 76

دکتر عباسعلی منصوری وشایعات

نماینده مردم شهرستان های کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی گفت: انتشار خبر انتزاع بخش نیاسر کاشان به آران و بیدگل دروغ محض است و افرادی مغرض بدنبال تحریک افکار عمومی بوده اند.

به گزارش خبرنگار ایمنا از کاشان، عباسعلی منصوری اظهار داشت: متاسفانه برخی افراد با اهداف سیاسی و مغرضانه در روز جهانی قدس اقدام به نوشتن طومار و جمع کردن امضا از مردم روزه در راهپیمایی روز قدس مبنی بر اقدامات من برای انتزاع و الحاق بخش نیاسر کاشان به آران و بیدگل شدند که متاسفانه این رفتار یک اقدام سیاسی و نابخردانه بوده است.
وی تصریح کرد: در جلسات متعدد با نایب رییس کمیسیون شوراهای مجلس در مورد درخواست مردم شهرستان های کاشان و آران و بیدگل در خصوص نماینده ای مستقل برای دو شهرستان را مطرح کرده بودم و وی نیز با قبول این خواسته بحث پیوستن حوزه انتخابی بخش نیاسر به آران و بیدگل را منتفی اعلام کردند.
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: با منتفی شدن الحاق حوزه انتخابیه بخش نیاسر به آران و بیدگل فرماندار کاشان نیز در جریان امور قرار گرفت که در تمام مکاتبات قبلی نیز بدنبال نماینده مستقل جدا از بخش نیاسر برای آران و بیدگل بوده ام و اقدامات چند روز گذشته در داخل شهرستان یک حرکت سیاسی بود که توسط جریان سیاسی خاص و با هدفی مشخص رخ داده است.
وی در ادامه اظهار داشت: بخش پیوستن حوزه انتخابی نیاسر به آران و بیدگل در زمان مسوولیت همین افراد معترض و نماینده قبلی کاشان صورت گرفته است که جای بسی سوال است که افرادی که امروز نگران این اقدام هستند چرا در دوران مسوولیت خودشان هیچ گونه اقدام و اعتراضی انجام نداده اند.
منصوری گفت: در روز جهانی قدس که تمام مسلمانان و حتی برخی کشورهای غیر اسلامی در اندیشه نواز غزه و قدس هستند اقدام این افراد حرکتی نابخردانه بود که می توانست دست مایه رسانه های ضد انقلاب و خارجی شود.
وی، بروز چنین اتفاقاتی را مایه تفرقه و تنش میان مردم دو منطقه کاشان بزرگ و دور شدن از هدف اصلی کاشان، یعنی تحقق استان کاشان دانست و افزود: افراد دلسوزی که موتور محرک این جریان بودند حتی به خود زحمت یک تماس تلفنی و اطلاع از این جریان را به خود ندادند ولی متاسفانه با تهیه طومار مبنی بر انتزاع و الحاق بخش نیاسر به آران و بیدگل اقدام به سیاه نمایی و تخریب بنده کردند.
نماینده مردم شهرستان های کاشان و آران و بیدگل گفت: حاضرم چنانچه آمادگی مناظره در خصوص اقدامات نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و اخبار کذب چندین روز گذشته را دارند در حضور مردم پاسخگو باشم در غیر اینصورت حرکتشان غرض ورزیی بیش نبوده است و صرفا جهت تحریک افکار عمومی بوده است.
وی، در خصوص اخذ سهمیه نماینده مستقل برای آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی گفت: این موضوع در زمان نماینده قبل مطرح شده است که پیگیری های لازم را انجام داده ام ولی تصویب آن نیازمند مطرح شدن در کمیسیون شوراهای مجلس و سپس در صحن مجلس شورای اسلامی است.

منصوری در پایان افزود: چنین موضوعاتی هر ۱۰سال یکبار در مجلس مطرح می شود و در حال حاضر ۲۰ شهرستان خواهان اخذ نماینده برای مناطق خود هستند.

شورای اسلامی شهرآران وبیدگل هم ازتلاش های جناب تیمسارمنصوری درجهت توسعه دوشهرستان کاشان وآران وبیدگل و استان شدن کاشان مراتب تشکرخودرااعلام می نمایدوامیداست که مردم محترم کاشان هم به جای ضربه زدن به وحدت دوشهرستان وجوسازی علیه نماینده محترم مردم درمجلس جناب آقای دکترعباسعلی منصوری  درجهت تحقق این خواسته به حق همراهی بیشتری   معمول دارندوهمچنین از زحمات ارزشمندجناب منصوری وتلاش ایشان درجهت شفاف سازی امور وموضع گیری شایسته درمقابل غرض ورزی عده ای قدردانی می نماید.

تاریخ ارسال: 1393/5/6
تعداد بازدید: 1289

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: imagejpeg(): gd-jpeg: JPEG library reports unrecoverable error:

Filename: helpers/my_captcha_helper.php

Line Number: 246

ارسال نظر