A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: imagejpeg(): gd-jpeg: JPEG library reports unrecoverable error:

Filename: helpers/my_captcha_helper.php

Line Number: 246

شورای اسلامی شهر آران و بیدگل - نمایش اخبار - تلاش درجهت سرمایه گذاری درآسمان

بازدید کل: 144682

بازدید امروز: 109

بازدید دیروز: 222

تلاش درجهت سرمایه گذاری درآسمان

حاج علی صیادیان رییس شورای اسلامی شهرآران وبیدگل سرمایه گذاری جهت بهره برداری ازآسمان آفتابی آران و بیدگل می تواند یکی ازمنابع درآمدی پایدار برای شهرباشددراین راستا بعداز برگزاری اجلاس جهانی شوراها وشهرداران درتیرماه درتهران ونشست شورای اسلامی شهر اران وبیدگل درحاشیه ان اجلاس بامیزکره جنوبی درخصوص ایجاد نیروگاه خورشیدی تولیدبرق یکصدمگاوات در
آران وبیدگل وپیگیری های بعدی ،ازتیم نمایندگان میزکره جنوبی جهت مذاکره درآران وبیدگل دعوت به عمل آمد .

 

نمایندگان شرکت کره ای روز دوشنبه در نشستی با فرماندار و اعضای شورای شهر آران و بیدگل  دمحل شورای اسلامی شهر آران وبیدگل مذاکرات جهت انعقاد قرارداد را آغاز کردند.
فرماندار آران و بیدگل در این جلسه اظهار داشت: بستر و فضای اجرای این طرح آماده شده و کلیات آن مورد حمایت مدیران شهرستان است.
ابوالفضل معینی نژاد با اشاره به این که هماهنگی لازم با ادارت کل استان هر چه سریع تر آغاز خواهد شد افزود: تلاش خواهیم کرد جانمایی و واگذاری زمین جهت احداث این نیروگاه کمتر از سه ماه آینده انجام شود.
سخنگوی شورای شهر آران و بیدگل نیز اظهار داشت: خوشبختانه این شهرستان در طول سال بیش از 320 روز سال آفتابی است و این ویژگی باعث استقبال شرکت کره ای برای امضای قرارداد با شورای شهر آران و بیدگل شده است.
احمد رضا سعیدی با اشاره به این که نمایندگان شرکت کره ای برای مقدمات امضای قرارداد به شهرستان آران و بیدگل سفر کرده اند افزود: پیگیری ها برای جانمایی و به دنبال آن واگذاری زمین برای ساخت این نیروگاه در جریان است و امیدواریم با همکاری و هماهنگی مسئولان شهرستان هر چه سریع تر این تفاهم نامه اجرایی شود.
سعیدی با تاکید بر این که شورای شهر آران و بیدگل آمادگی همکاری و حضور سرمایه گذاران خارجی در شهر را دارد خاطرنشان کرد: احداث این نیروگاه به رونق اقتصادی شهرستان کمک بزرگی خواهد کرد.
نماینده شرکت کره جنوبی نیز در این جلسه اظهار داشت: ماه گذشته تفاهم نامه ای در جریان نخستین اجلاس بین المللی شوراها و شهرداری های کشور در تهران بین شورای شهر آران و بیدگل و شرکت «ای بی پی اینترنشنال» کره جنوبی امضا شده است.
پرویز مشماچیان افزود: ارزش این قرارداد 350 میلیون یورو است و طی آن قرار است شورای شهر آران و بیدگل 60 هکتار زمین در اختیار شرکت کره ای قرار دهد و در مقابل این شرکت نیز سرمایه گذاری و تامین مالی این نیروگاه 100 مگاواتی را بر عهده خواهد داشت و پس از شش سال این نیروگاه به طور کامل به شهرستان واگذار خواهد شد.
وی تصریح کرد: ساخت این نیروگاه با سرمایه گذاری شرکت کره جنوبی انجام خواهد شد و بعد از بهره برداری شش ساله توسط شرکت کره جنوبی، این نیروگاه با گارانتی 25 سال تحویل شورای شهر آران و بیدگل خواهد شد.
وی گفت:این نیروگاه سالانه بیش از دو هزار میلیارد ریال درآمد برای شهرستان آران و بیدگل خواهد داشت.

شهرستان آران و بیدگل در شمالی ترین نقطه استان اصفهان، در فاصله شش کیلومتری شهرستان کاشان و 215 کیلومتری مرکز استان اصفهان قرار دارد. 

 

ساخت بزرگترین نیروگاه خورشیدی ایران در آران و بیدگل

ساخت بزرگترین نیروگاه خورشیدی ایران در آران و بیدگل

ساخت بزرگترین نیروگاه خورشیدی ایران در آران و بیدگل


ساخت بزرگترین نیروگاه خورشیدی ایران در آران و بیدگل

تاریخ ارسال: 1395/5/26
تعداد بازدید: 658

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: imagejpeg(): gd-jpeg: JPEG library reports unrecoverable error:

Filename: helpers/my_captcha_helper.php

Line Number: 246

ارسال نظر