A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: imagejpeg(): gd-jpeg: JPEG library reports unrecoverable error:

Filename: helpers/my_captcha_helper.php

Line Number: 246

شورای اسلامی شهر آران و بیدگل - نمایش اخبار - میزکره جنوبی وارد آران و بیدگل می شود

بازدید کل: 143893

بازدید امروز: 24

بازدید دیروز: 76

میزکره جنوبی وارد آران و بیدگل می شود

میزکره جنوبی   جهت بررسی تفاهمنامه یکصدمگاواتی برق وارد آران وبیدگل می شوند 

 

میز کره جنوبی درتالار مذاکرات نخستین اجلاس جهانی شورا و شهرداران 2016 برای همکاری با شهرداری ها اعلام آمادگی کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استانها، میز کره جنوبی در تالار مذاکرات نخستین اجلاس جهانی شورا و شهرداران 2016 جهت احداث، راه اندازی، بهره برداری و سرمایه گذاری(EPCF) در پروژه های نیروگاهی سیل ترکیبی، نیروگاه های گازی حرارتی، نیروگاه های تجدید پذیر و بادی و نیروگاه های مقیاس کوچکCHP و پروژه زمین گرمایی جهت سرمایه گذاری اعلام آمادگی کرد.

همچنین پیرو مذاکرات صورت گرفته نمایندگان کره جنوبی در این اجلاس آمادگی خود را جهت همکاری با شهرداری ها اعلام کردند. ضمنا 1500 مگاوات قرارداد نیروگاه خورشیدی با شوراها و شهرداران ایران امضا شد.

دراین راستا نمایندگان میزکره جنوبی هم که درحاشیه اجلاس جهانی شوراها وشهرداران تفاهمنامه  سیصدوپنجاه میلیون یورویی تولیدیکصد مگاواتبرق باشورای اسلامی شهرآران وبیدگل امضا کرده بودند اینهفته وارد آران وبیدگل می شوند .

 این تفاهم نامه در جریان نخستین اجلاس بین المللی شوراها و شهرداری های کشور در تهران بین شورای شهر آران و بیدگل و شرکت «ای بی پی اینترنشنال»کره جنوبی امضا شد.
وی افزود:ارزش این قرارداد 350 میلیون یورو است و طی آن قرار است شورای شهر آران و بیدگل 60 هکتار زمین در اختیار شرکت کره ای قرار دهد و در مقابل این شرکت نیز سرمایه گذاری و تامین مالی این نیروگاه 100 مگاواتی را بر عهده خواهد داشت و پس از شش سال این نیروگاه به طور کامل به شهرستان واگذار خواهد شد.
سخنگوی شورای شهر آران و بیدگل با اشاره به این که این شهرستان در طول سال بیش از 320 روز آفتابی بوده تصریح کرد: این ویژگی باعث استقبال این شرکت کره ای برای امضای تفاهم نامه با شورای شهر آران و بیدگل بود.

با اشاره به این که قول داده بودیم  این شرکت برای امضای قرارداد ظرف دو ماه آینده به این شهرستان سفر خواهند داشت ،خوشبختانه درکمتراز قولی که داده بودیم این اتفاق مبارک عملی می شود.

پیگیری ها برای جانمایی و به دنبال آن واگذاری زمین برای ساخت این نیروگاه در جریان است و امیدواریم با همکاری و هماهنگی مسئولان شهرستان هر چه سریع تر این تفاهم نامه اجرایی شود.
سعیدی در پایان با تاکید بر این که شورای شهر آران و بیدگل آمادگی همکاری و حضور سرمایه گذاران خارجی در شهر را دارد خاطرنشان کرد: احداث این نیروگاه به رونق اقتصادی این شهرستان کمک بزرگی خواهد کرد.
شهرستان آران و بیدگل در شمالی ترین نقطه استان اصفهان، در فاصله شش کیلومتری شهرستان کاشان و 215 کیلومتری مرکز استان اصفهان قرار دارد. 

احمدرضا سعیدی سخنگوی شورای اسلامی شهر آران وبیدگل افزود سایر شوراهای شهر ها وروستاهای شهرستان آران وبیدگل هم می توانند ازاین فرصت بهر برداری نمایند .

لازم به ذکر است این تیم  نماینده کره جنوبی دوشنبه وارد آران وبیدگل می شوند ویک روز درمنطقه حضورخواهندداشت . 

تاریخ ارسال: 1395/5/23
تعداد بازدید: 1022

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: imagejpeg(): gd-jpeg: JPEG library reports unrecoverable error:

Filename: helpers/my_captcha_helper.php

Line Number: 246

ارسال نظر