A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: imagejpeg(): gd-jpeg: JPEG library reports unrecoverable error:

Filename: helpers/my_captcha_helper.php

Line Number: 246

شورای اسلامی شهر آران و بیدگل - نمایش اخبار - تملک59میلیاردی

بازدید کل: 143998

بازدید امروز: 66

بازدید دیروز: 63

تملک59میلیاردی

به گزارش روابط عمومی شهرداری آران و بیدگل، رییس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی شهر آران و بیدگل از انجام تملک در بافت فرسوده این شهر به ارزش 59 میلیارد ریال خبر داد.    
 مهدی قنایی مقدم اظهارکرد : این تملک ها از زمان آغاز به کار دوره چهارم ش.رای اسلامی شهر صورت گرفته و به گونه ای انجام شده است که با کمترین مشکلات حقوقی بیشترین بهره وری را در ترافیک شهر بدنبال داشته باشد. 
وی افزود: این تملک ها بیشتر در نقاط مرکزی شهر و معابر اولویت دار صورت گرفته و به روشی انجام شده که کمترین آسیب به اقتصاد زمین و مسکن وارد شده تا اصل صرفه جویی در هزینه های شهرداری رعایت شود. 
وی با اشاره به اینکه برنامه چهارساله شورای شهر بر اتمام طرح هایی هایی است که مشکل جدی شهروندان برای رفت و آمد را برطرف می کند، خاطر نشان کرد: خیابان های شهید مفتح، شهید نواب صفوی و افتخارالاسلام از جمله طرح هایی هستند که حدود 20 سال پیش در شهر آران و بیدگل آغاز شده اما با وجود نیاز جدی شهروندان برای رفت و آمد این محورها تکمیل نشده اند. 
قنایی مقدم تصریح کرد: با تصمیم شورای اسلامی شهر آران و بیدگل مقرر شده است تملک املاک در محورهایی انجام شود که از سال های قبل آغاز و ضرورت دارد هر چه زودتر تکمیل شوند و همچنین طرح های بدون اولویت از فهرست تملک ها، کنار گذاشته شوند. 
عضو شورای اسلامی شهر آران و بیدگل تاکید کرد: ارتقای مسیرهای دسترسی در بافت فرسوده و تاریخی این شهر از سال های پس از انقلاب همواره مدنظر شهرداری بوده است. 
به گفته وی، شهرداری آران و بیدگل در سالهای گذشته بخش قابل توجهی از بودجه عمرانی خود را برای تملک املاک در مسیر معابر شهر هزینه کرده به گونه ای که حداقل یک سوم بودجه عمرانی شهرداری در هر سال به تملک اختصاص می یابد. 
در حال حاضر 170 هکتار از مساحت شهر آران و بیدگل در محدوده بافت فرسوده قرار دارد.

تاریخ ارسال: 1393/8/11
تعداد بازدید: 810

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: imagejpeg(): gd-jpeg: JPEG library reports unrecoverable error:

Filename: helpers/my_captcha_helper.php

Line Number: 246

ارسال نظر