A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: imagejpeg(): gd-jpeg: JPEG library reports unrecoverable error:

Filename: helpers/my_captcha_helper.php

Line Number: 246

شورای اسلامی شهر آران و بیدگل - نمایش اخبار - حضورکمیته فرهنگی اجتماعی درجمع گروه موزیک امام حسین (ع)

بازدید کل: 144000

بازدید امروز: 68

بازدید دیروز: 63

حضورکمیته فرهنگی اجتماعی درجمع  گروه موزیک امام حسین (ع)

اعضای شورای اسلامی شهر آران و بیدگل ، شهردار ناحیه1 و اعضای کمیته فرهنگی و هنری شورای اسلامی و شهرداری آران و بیدگل از تمرینات گروه موزیک امام حسین(ع) بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری آران و بیدگل در این بازدید که در محل ساختمان سوله بحران آران و بیدگل انجام شد، اعضای گروه موزیک امام حسین(ع) ضمن معرفی گروه و سابقه فعالیت خود، برخی از نمونه آثار موسیقی مذهبی تمورین شده توسط گروه را به اجرا در آوردند.

عباسعلی دهقانی، رییس شورای اسلامی شهر آران و بیدگل در این بازدید، فعالیت گروه موزیک امام حسین(ع) را ارزشمند و ماندگار توصیف کرد و گفت: بجاست که امکانات بهتری جهت گسترش فعالیت ها در اختیار اعضای جوان و هنرمند این گروه قرار گیرد.

احمدرضا سعیدی سخنگوی شورای اسلامی شهر آران و بیدگل نیز در این بازدید اظهار داشت: با توجه به محدودیت هایی که از نظر برخورداری از زیرساخت ها و امکانات برای انجام چنین فعالیت هایی در آران و بیدگل وجود دارد، فعالیت گروه موزیک امام حسین(ع) بسیار چشمگیر و شایسته تقدیر است.

وی افزود: بایستی بستری فراهم شود تا استعدادهای اینچنین در شهر آران و بیدگل تقویت شده و نهادهای اجرایی نیز بایستی با حمایت های خود از این مجموعه های هنری زمینه را برای گسترش فعالیت های آنان فراهم کنند.

مهندس محمدرضا اکرمیان، مدیر ناحیه یک شهرداری آران و بیدگل نیز در این دیدار اظهار داشت: با توجه به اینکه ساختمان نیمه ساز سوله بحران در حال حاضر در اختیار شهرداری آران و بیدگل است، اعضای این گروه می توانند تمرینات خود را بدون هیچ محدودیتی در این ساختمان انجام دهند.

در این دیدار، همچنین سعید بوجار مسوول امور هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل، عباس بهشتی مدیر گروه موزیک امام حسین(ع) و اعضای این گروه در خصوص فعالیت های این گروه هنری و مذهبی توضیحاتی ارائه دادند.

تاریخ ارسال: 1393/7/15
تعداد بازدید: 1553

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: imagejpeg(): gd-jpeg: JPEG library reports unrecoverable error:

Filename: helpers/my_captcha_helper.php

Line Number: 246

ارسال نظر