A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: imagejpeg(): gd-jpeg: JPEG library reports unrecoverable error:

Filename: helpers/my_captcha_helper.php

Line Number: 246

شورای اسلامی شهر آران و بیدگل - نمایش اخبار - حضورارزشمندحضرت ایت الله ری شهری درشهرستان آران وبیدگل

بازدید کل: 144687

بازدید امروز: 114

بازدید دیروز: 222

حضورارزشمندحضرت ایت الله ری شهری درشهرستان آران وبیدگل

 

 

 

حضورارزشمند حضرت ایت الله ری شهری تولیت محترم استان حضرت عبدالعظیم حسنی درآران وبیدگل 

وی حضور در کنار مضجع شریف  امامزاده محمدهلال بن علی علیه السلام  را موجب افتخار و خوشحالی دانست و افزود: این امامزاده در شهری است که مردمانی غیور، انقلابی و همیشه در صحنه دارد و در بین شهرهای کشور نسبت به جمعیت رتبه نخست ایثارگری را به خود اختصاص داده است.

تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) با اشاره به اهمیت و پاداش زیارت اهل بیت(ع) بیان داشت: مؤمنانی که توفیق مزار مطهر خاندان رسالت را پیدا می‌کنند باید به قصد قربت و با هدف پابوسی آنها بروند.

به گفته وی؛ متأسفانه عده کثیری از مردم، اهل بیت(ع) را تنها در حد گره‌گشایی می‌شناسند و این هدف کاملی برای زیارت آنها نیست.

ری‌شهری، نزدیک شدن به مظلوم، الگو گرفتن از سبک زندگی خاندان رسول خدا و تزکیه نفس را از اهداف زیارات امامزادگان خواند و خاطرنشان کرد: شناخت بیشتر از سبک زندگی اهل بیت(ع) با الگو قرار دادن آنها در راستای رسیدن به سعادت و کمال بیشتر مهم‌ترین هدفی است که باید مؤمنان در زیارت ائمه اطهار(ع) و شهدا مورد نظر قرار دهند.

وی، مهم‌ترین خصیصه اولیای خدا را عدم وابستگی به دنیا دانست و عنوان کرد: این بزرگواران از سلامت نفس و روح برخوردار بودند لذا هیچ گاه به دنیا و وسایل آن دلبسته نشدند.

به گفته این مسئول، اگر قلب سلیم نباشد و انسان در دلش به غیر خدا دلبستگی داشته باشد بدون شک جز رسوایی برای او در روز قیامت به بار نمی‌آورد.

تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی(ع)، فلسفه زهد در اسلام را خالی شدن دل‌ها عنوان و تصریح کرد: حرکت مراکز فرهنگی در بقاع متبرکه باید به سمتی باشد که زائران امامزادگان با شناخت بیشتر از سبک زندگی اهل بیت(ع) در مسیر قله بلند معنویت گام بردارند.

شورای اسلامی شهر وظیفه داردازهیات امنای آستان مقدس حضرت محمدهلال (ع) مراتب تشکرخودرااعلام نماید وامیداست حضوراین بزرگواران منشا خیرات وبرکات برای شهرستان آران وبیدگل  باشد.

تاریخ ارسال: 1393/6/22
تعداد بازدید: 1256

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: imagejpeg(): gd-jpeg: JPEG library reports unrecoverable error:

Filename: helpers/my_captcha_helper.php

Line Number: 246

ارسال نظر